VšĮ „DVI Darnaus vystymo iniciatyvos“
Mob. +370 684 63427
Mob. +370 673 82158
Faks.+370 5 2052717
E-paštas:info@dvi.lt

Projektai

GREEN LIFE

Šioms dienomis ypač aktualios įvairios ekologinės problemos. Dėl to visuomenė linkusi kaltinti žmonių savanaudiškumą, įpročius, informacijos bei žinių apie neigiamą poveikį aplinkai stoką. Siekiant didesnio visuomenės dėmesio ir supratingumo aplinkosaugos problemų atžvilgiu skatinamas aplinkosauginis visuomenės švietimas.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti propaguoti aplinkai palankų elgesį ir darnaus vystymosi plėtrą raginant aktyvų visuomenės dalyvavimą aplinkos apsaugos gerinime. GREEN LIFE projektu siekiama motyvuoti visuomenę rinktis ekologiškesnį gyvenimo būdą, suteikti žinių apie tokį gyvenimo būdą bei skatinti atnaujinti ryšį su gamta plėtojant gamtai draugišką vertybių sistemą.

Vykdant projektą Latvijoje buvo suorganizuotas stovykla suaugusiems, kurioje dalyvavo 40 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos. Stovyklos dalyviai įgijo žinių ir diskutavo šiomis temomis: ekologiškas gyvenimas, atliekų rūšiavimas ir perdirbimas, globalinės aplinkosauginės problemos ir aplinkosauginė žurnalistika. Pagrindinis stovyklos tikslas buvo mokyti suaugusius naudojant netradicinius pažangius metodus su žaidimo elementais, pavyzdžiui: mokymasis dirbant. Šis metodas įrodo, kad žmogus dirba efektyviau ir su malonumu tik tuomet, kai jis dalyvauja mokymosi procese ne tik intelektualiai, bet ir emociškai bei praktiškai. Seminaro dalyviai įgijo reikiamų žinių bei praktinių įgūdžių apie galimybes dalyvauti formuojant politinę veiklą aplinkosauginiais ir ekologiniais klausimais.
 


Projekto partneriai:
LATVIJA
EKO MEDIA Ltd, Latvia, www.ekomedia.lv
Latvijos žaliasis taškas, Latvia, www.zalais.lv  
Latvijos valstybės miškai, Latvia, www.lvm.lv
 
LIETUVA
VšĮ "DVI Darnaus vystymo iniciatyvos", www.dvi.lt
VšĮ "Gamtosaugos projektų vystymo fondas", www.juriniserelis.lt
Ekologinis klubas Žvejonė, www.zvejone.lt
 
 
ESTIJA
Okomeedia, www.maailmad.ee
 
SUOMIJA
Ushanga ry, Finland www.ushanga.fi
 
 
 
Projektas įgyvendintas 2010 m. lapkričio - 2012 m. vasario mėn.

Projektą remia Šiaurės ministrų taryba, NORDPLIUS programa

Interneto puslapis, interneto svetainės, svetainių kūrimas, web dizainas, puslapių kūrimas